WŁADZE I STRUKTURA ORGANIZACYJNA
ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO W UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM W KATOWICACH
(w kadencji 2019-2024)
PREZYDIUM RADY UCZELNIANEJ ZNP
- Kol. Aneta TROJANOWSKA – prezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Iwona Blicharska – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Iwona Kantorysińska – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Jolanta Zorychta – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Tomasz Czakon – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Błażej Mądrzycki – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Kamila Banasik
- Kol. Małgorzata Domagała
- Kol. Dariusz Kosiński
- Kol. Maria Kycler
- Kol. Mirosław Nakonieczny
- Kol. Małgorzata Płońska
- Kol. Danuta Ślęczek – Czakon
- Kol. Katarzyna Korner
- Kol. Bogna Hołdyk-Koźbiał
KOMISJA REWIZYJNA ZNP (w kadencji 2019-2024)
- Kol. Marzena Ksiądz
- Kol. Tadeusz Maciąg
- Kol. Ewa Sendor
RADA UCZELNIANA ZNP (w kadencji 2019-2024)
- Kol. Bal Patryk
- Kol. Banasik Kamila
- Kol. Blicharska Iwona
- Kol. Czakon Tomasz
- Kol. Domagała Małgorzata
- Kol. Golanka Bożena
- Kol. Górnioczek Maria
- Kol. Gruszka Irena
- Kol. Hołdyk-Koźbiał Bogna
- Kol. Jakubiec-Strzała Sylwia
- Kol. Jochymczyk Konrad
- Kol. Kantorysińska Iwona
- Kol. Kantorysińska Martyna
- Kol. Kita Tomasz
- Kol. Klimek Marta
- Kol. Korner Katarzyna
- Kol. Kosiński Dariusz
- Kol. Kuwak-Nawrot Żaneta
- Kol. Kycler Maria
- Kol. Mądrzycki Błażej
- Kol. Nakonieczny Mirosław
- Kol. Peterek Magdalena
- Kol. Piechaczek Andrzej
- Kol. Płońska Małgorzata
- Kol. Reizes-Dzieduszycki Jerzy
- Kol. Szaniewska Małgorzata
- Kol. Ślebarska Magdalena
- Kol. Ślęczek-Czakon Danuta
- Kol. Todos-Burny Barbara
- Kol. Trojanowska Aneta – Prezes Rady Uczelnianej ZNP
- Kol. Woskowicz – Ślęzak Beata
- Kol. Zoremba Beata
- Kol. Zorychta Jolanta
- Kol. Żogała Feliks
Komisja ds. Turystyki,Rekreacji i Kultury
1. Kol. Dariusz Kosiński – przewodniczący Komisji ds. Turystyki, Rekreacji i Kultury
2. Kol. Jolanta Zorychta – członek
3. Kol. Iwona Kantorysińska – członek
4. Kol. Sylwia Jakubiec-Strzała – członek
Komisja ds. zapomóg
1. Kol. Karina Spytkowska – przewodnicząca Komisji ds. zapomóg
2. Kol. Patryk Bal – członek
3. Kol. Teresa Jarosz – członek
4. Kol. Magdalena Ślebarska – członek