Władze Związku Nauczycielstwa Polskiego

WŁADZE I STRUKTURA ORGANIZACYJNA

ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO W UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM W KATOWICACH

(w kadencji 2019-2024)

PREZYDIUM RADY UCZELNIANEJ ZNP

  1. Kol. Aneta TROJANOWSKA – prezes Rady Uczelnianej ZNP
  2. Kol. Iwona Blicharska – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
  3. Kol. Iwona Kantorysińska – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
  4. Kol. Jolanta Zorychta – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
  5. Kol. Tomasz Czakon – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
  6. Kol. Błażej Mądrzycki – Wiceprezes Rady Uczelnianej ZNP
  7. Kol. Kamila Banasik
  8. Kol. Małgorzata Domagała
  9. Kol. Dariusz Kosiński
  10. Kol. Maria Kycler
  11. Kol. Mirosław Nakonieczny
  12. Kol. Małgorzata Płońska
  13. Kol. Danuta Ślęczek – Czakon
  14. Kol. Katarzyna Korner
  15. Kol. Bogna Hołdyk-Koźbiał

KOMISJA REWIZYJNA ZNP (w kadencji 2019-2024)

  1. Kol. Grzegorz Jankowski
  2. Kol. Marzena Ksiądz
  3. Kol. Tadeusz Maciąg
  4. Kol. Agnieszka Pogoda-Ślęzak
  5. Kol. Ewa Sendor

RADA UCZELNIANA ZNP (w kadencji 2019-2024)

  1. Kol. Bal Patryk
  2. Kol. Banasik Kamila
  3. Kol. Blicharska Iwona
  4. Kol. Czakon Tomasz
  5. Kol. Domagała Małgorzata
  6. Kol. Golanka Bożena
  7. Kol. Górnioczek Maria
  8. Kol. Gruszka Irena
  9. Kol. Hołdyk-Koźbiał Bogna
  10. Kol. Jakubiec-Strzała Sylwia
  11. Kol. Jochymczyk Konrad
  12. Kol. Kantorysińska Iwona
  13. Kol. Kantorysińska Martyna
  14. Kol. Kita Tomasz
  15. Kol. Klimek Marta
  16. Kol. Korner Katarzyna
  17. Kol. Kosiński Dariusz
  18. Kol. Kuwak-Nawrot Żaneta
  19. Kol. Kycler Maria
  20. Kol. Mądrzycki Błażej
  21. Kol. Nakonieczny Mirosław
  22. Kol. Peterek Magdalena
  23. Kol. Piechaczek Andrzej
  24. Kol. Płońska Małgorzata
  25. Kol. Reizes-Dzieduszycki Jerzy
  26. Kol. Szaniewska Małgorzata
  27. Kol. Ślebarska Magdalena
  28. Kol. Ślęczek-Czakon Danuta
  29. Kol. Todos-Burny Barbara
  30. Kol. Trojanowska Aneta – Prezes Rady Uczelnianej ZNP
  31. Kol. Woskowicz – Ślęzak Beata
  32. Kol. Zoremba Beata
  33. Kol. Zorychta Jolanta
  34. Kol. Żogała Feliks

Komisja ds. Turystyki,Rekreacji i Kultury
1. Kol. Dariusz Kosiński – przewodniczący Komisji ds. Turystyki, Rekreacji i Kultury
2. Kol. Jolanta Zorychta – członek
3. Kol. Iwona Kantorysińska – członek
4. Kol. Sylwia Jakubiec-Strzała – członek

Komisja ds. zapomóg
1. Kol. Maria Kycler – przewodnicząca Komisji
ds. zapomóg
2. Kol. Patryk Bal – członek
3. Kol. Karina Spytkowska – członek
4. Kol. Teresa Jarosz – członek
5. Kol. Magdalena Ślebarska – członek