Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu serdeczne życzenia wiele zadowolenia i sukcesów w pracy zawodowej oraz zdrowia i sił do dalszego działania.

Z tej okazji przygotowaliśmy upominki dla naszych Członków Związku Nauczycielstwa Polskiego w UŚ.

Będą to kalendarze na biurko, długopis, lupka i torebka z naszym logo.

Zapraszamy po ich odbiór lub otrzymają je Państwo wg. następującego harmonogramu:

Członkowie pracujący w budynkach przy ulicy Bankowej 12, Bankowej 14,  Szkolna 9,
Wydz. Teologiczny, Szkoła Filmowa  oraz Osiedla Akademickie
proszeni są o odbiór w dniu 14.10.2024 tj. poniedziałek przy wejściu w budynku Rektoratu – ul. Bankowa 12 w godzinach 7.00-13.00.
Można poprosić kolegę lub koleżankę o odbiór nie trzeba przychodzić osobiście.

W pozostałe dni w Sekretariacie ZNP – w godz. 9.00-14.00.

Członkowie pracujący w budynku przy ulicy Bankowej 11 – proszeni są o odbiór w pok. 1b (dystrybucja kol. Agnieszka Jezierska/kol. Małgorzata Domagała) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynku przy ulicy Bankowej 11 B Wydz. Prawa i Administracji  – proszeni są o odbiór w pok. 1.15 (dystrybucja kol. Małgorzata Szaniewska oraz kol. Rafał Machna ) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynkach przy ulicy Jagiellońskiej –otrzymają prezent  bezpośrednio do swoich biur (dystrybucja kol. Marzena Ksiądz) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynku przy ulicy Bankowej 9 – otrzymają prezent bezpośrednio do swoich biur (dystrybucja kol. Magdalena Skowronek  – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynku przy ulicy Grażyńskiego 53 – proszeni są o odbiór w pokoju 25 (dystrybucja kol. Magdalena Peterek / kol. Katarzyna Korner) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynku Biblioteki – otrzymają prezent bezpośrednio do swoich biur (dystrybucja kol. Iwona Blicharska) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynku Uniwersytecka 4 – otrzymają prezent  bezpośrednio do swoich biur (dystrybucja kol. Tomasz Sapota) – w dniu 15.10.br.

Członkowie pracujący w budynkach przy ulicy Żytniej w Sosnowcu oraz Pracownicy Instytutu Informatyki otrzymają prezent do swoich biur (dystrybucja kol. Małgorzata Płońska) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynkach przy ulicy Będzińskiej w Sosnowcu proszeni są o odbiór w  pok. 032 (budynek laboratorium) (dystrybucja kol. Kamila Banasik) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynkach przy ulicy Grota Roweckiego w Sosnowcu proszeni są o odbiór w pok. 4.15 (dystrybucja kol. Dorota Jałowiecka) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynkach w Chorzowie – proszeni są o odbiór w pokoju P/0/20 budynek SMCEBI  (dystrybucja kol. Marzena Bochnak) – od. 14.10.br.

Członkowie pracujący w budynkach w Cieszynie –  otrzymają prezent  bezpośrednio do swoich biur (dystrybucja kol. Edyta Diakowska-Kohut) – od 14.10.br.