Karta MultiSport Plus zmiany od 1 czerwca 2023

Wszystkich pracowników Uniwersytetu Śląskiego, a w szczególności członków Związku Nauczycielstwa Polskiego zapraszamy do skorzystania z kart dostarczanych przez firmę Benefit Systems.

Karta MultiSport Plus
możliwość kilkukrotnego korzystania każdego dnia, dostęp do blisko 4000 obiektów i 25 dyscyplin.

Informujemy o zmianie stawek za kartę mulisport plus od 1 czerwca 2023 r.
ZNP dopłaca 20 zł każdemu Członkowi, dzieciom Członków ZNP oraz Seniorom Członkom ZNP
Cena za kartę Multisport Plus dla członka ZNP w UŚ wynosi 130,00 zł/m-c
Cena za kartę Multisport Plus dla pracownika UŚ wynosi 240 zł / m-c
Członkowie ZNP, którzy ukończyli 60 rok życia a nadal są pracownikami lub emerytami mogą wykupić Kartę Senior w cenie 79 zł/m-c
Cena za Kartę Senior dla emerytów nie będących członkami ZNP wynosi 99 zł/m-c.
Każda z osób przystępująca do programu ma również możliwość zgłoszenia:

• Maksymalnie trójki dzieci:
    Karta Multisport KIDS w cenie 100 zł/m-c – dla dzieci członków ZNP w cenie 80 zł
  • Karta Multisport KIDS AQUA w cenie  50 zł/m-c – dla dzieci członków ZNP w cenie 30 zł
  • Jednej osoby powyżej 15 roku życia:
    Karta Multisport Plus dla osoby towarzyszącej w cenie 200 zł/m-c
  • Zgłoszenie maksymalnie dwóch osób powyżej 60 roku życia:
    Karta Senior w cenie 99 zł/m-c

Tylko Członkowie ZNP będą mogli zakupić kartę MultiSport LIGHT w cenie 60 zł.

Upoważnia do korzystania z obiektów na 8 wejść w miesiącu.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej karty MultiSport LIGHT dla osoby towarzyszącej w cenie 120 zł.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferowanych kart prosimy o składanie wniosków do 15 dnia każdego miesiąca w Sekretariacie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ul. Bankowa 12 lub scan na adres: znp@us.edu.pl lub pozostawienie w skrzynce pocztowej w Rektoracie ul. Bankowa 12 – czynne bez ograniczeń.  .

Wpłaty do 10 dnia każdego miesiąca a lub na konto ZNP w UŚ: 26 1750 0012 0000 0000 3655 2921.

Regulamin korzystania z kart oraz więcej informacji o korzyściach płynących z posiadania powyższych kart znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.benefitsystems.pl.

Karty będą wydawane od 27 dnia każdego miesiąca.
Podlegają zwrotowi w przypadku nie korzystania z nich w kolejnym miesiącu.

Czym różnią się poszczególne typy kart?

Odpowiedź znajdziecie Państwo na stronie https://www.kartamultisport.pl/multisport/rodzaje-kart

Dostępność obiektów sportowych różni się w zależności od posiadanego typu karty, dlatego zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki obiektów, w celu sprawdzenia możliwości skorzystania z usług.

Wszystkich tych, którzy od 1 czerwca 2023 r. nadal będą chcieli korzystać z kart prosimy o ponowne wypełnienie wniosku. Na dokumenty czekamy do 15 maja 2023 r. Osobom, które nie prześlą wypełnionych dokumentów w podanym terminie zablokujemy karty z dniem 1 czerwca 2023 r.