Kolonie dla dzieci i młodzieży O.W. „Diuna” w Łebie – 07.07. – 17.07.2021

Biuro Turystyki JAWORZYNA Tour

30-518 KRAKÓW, Rynek Podgórski 7, tel./fax: (12) 656-27-55, 656-38-18

ZNP w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
zachęca do skorzystania ze specjalnie dla nas
przygotowanej oferty BP.„ Jaworzyna Tour”

ŁEBA O.W. „Diuna”

KOLONIA REKREACYJNO-SPORTOWA/TANECZNA

MIEJSCOWOŚĆ

Łeba – popularna miejscowość na polskim wybrzeżu.Słowiński Park Narodowy ze słynnymi ruchomymi wydmami co roku przyciągają rzesze turystów,uroczy port rybacki jak i współczesne kawiarenki nadają miasteczku niezapomniany klimat.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna” położony jest przy promenadzie, w sosnowym lesie,300 m od plaży. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojac3,4,5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w zestawach dwupokojowych 2+4 lub 3+3 z pokojem przechodnim i wspólną łazienką. Do dyspozycji:duża,klimatyzowana jadalnia, kawiarnia, sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem audiowizualnym, boisko do piłki nożnej, dwa boiska do siatkówki, plac zabaw, stół do ping-ponga oraz krąg ogniskowy.

WYŻYWIENIE

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT

Autokar Lux wyposażony w klimatyzację, WC.
Trasa przejazdu: Katowice–Łeba –Katowice.
Miejsce wyjazdu/powrotu: ul. Bankowa 12, Katowice parking przy Uniwersytecie Śląskim-Rektorat

• Wycieczka do Doliny Charlotty.
    Wizyta w Zoo oraz zwiedzanie Wodnego Zoo Safari – w ogrodzie zoologicznym uczestnicy będą mogli podziwiać wiele gatunków świata fauny zarówno tych dobrze znanych jak i egzotycznych. Odbędą rejs łodzią podczas, której zwiedzą tematyczne wysepki, a zwieńczeniem rejsu będzie zacumowanie na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru.
    Wizyta w jednym z największych fokariów w Polsce w którym uczestnicy będą obserwować nasz rodzimy gatunek – fokę szarą. Dzięki specjalnej szybie uczestnicy zobaczą zwierzęta również pod wodą.
  • Sportowe wyzwanie
    – Zakręcona zabawa – wejście w sferyczną kulę BUMPERBALL rywalizacja z przeciwnikiem w kilku zabawnych scenariuszach.
    – Łuk i strzały – strzelanie do celu i udział w grze. ARCHERY TAG to łuki i strzały zakończone bezpieczną gąbką.
  • Łeba – zwiedzanie miasta: Aleja Prezydencka z odciskami dłoni polskich prezydentów, port rybacki z przybrzeżnymi kafejkami i atrakcjami.

Kolonia Taneczna:
  • ABC Tancerza – różne warianty rozgrzewek, stretching, pogadanka ma temat jak unikać urazów podczas zajęć tanecznych.
  • Taniec towarzyski – podstawy tańców latynoamerykańskich oraz standardowych.
  • Taniec: jazzowy – połączenie baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego.
  • Hip-hop, street dance – taniec uliczny.
  • Taniec synchroniczny.
  • Tworzenie własnych choreografii tanecznych.
  • Zajęcia wyrabiające elastyczność i rozwijające sprawność fizyczną.
  • Tańce integracyjne.
  • Pokazy finałowe – zaprezentowanie umiejętności przez tancerzy.

Kolonia Rekreacyjno-Sportowa
  • Poznanie różnych wariantów rozgrzewek.
  • Poranny jogging, stretching czyli ćwiczenia rozciągające.
  • Biegi z przeszkodami.
  • Zajęcia z fitnessu i aerobiku.
  • Rozgrywki sportowe w wybranych dyscyplinach sportowych (siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis stołowy).
  • Sportowa gra terenowa.
  • Na zakończenie pobytu Gala Mistrzów Sportu.
    Przy zapisach należy wybrać jeden program kolonii

PAKIET 5 ATRAKCJI:
  • Kolorowy zawrót głowy – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków.
  • Tańce integracyjne.
  • Noc kinowa – wieczorne oglądnie filmów i bajek.
  • H2O na wesoło – balonowa bitwa.
  • Tajemniczym Tropem – zabawa terenowa z ciekawą historią.

PROGRAM EDUKACYJNY:
  • Debaty na „ważne tematy” – rozmowy o tym co interesuje i fascynuje współczesne dzieci;
  • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – elementy. Reakcja i pomoc poszkodowanym w różnych sytuacjach–warsztaty;
  • Kocham Cię Polsko – konkurs wiedzy o Polsce i danym regionie;
  • Team Building – zajęcia kształtujące umiejętność pracy w zespole;

PONADTO:
Ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; zajęcia integracyjne: „Sing Star” – kolonijne karaoke, Team Building – grupowe konkurencje wymagające synchronizacji, Parada Kłamców – gra zespołowa ze słodkimi nagrodami, Neptunalia, konkursy na plaży, Olimpiada Jaworzyny – zajęcia na boiskach ośrodka, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; dyskoteki na terenie ośrodka.

CENA I TERMINY

07.07-17.07.2021 / 11dni

Cena: 1.790 zł / os.

CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, transport, kadrę wychowawczą (1opiekunna 15 osob do 10 r.ż i 1 opiekun na 20 uczestników powyżej 10 r.ż), opiekę ratownika, opiekę medyczną – pielęgniarka na wezwanie, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł

Zaliczka w wysokości 600 zł /os płatna do 30.04.2021r.na konto BP „ Jaworzyna Tour” , które zostanie podane przez biuro na e-maila indywidualnie

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BONU TURYSTYCZNEGO.
PRZED ZAKUPEM PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ
Zapisy i informację kol. Dariusz Kosiński tel 731-143-100