Koncert – I LOVE SWING – 18.04.2024

18 kwietnia 2024 /czwartek/ godz. 18.00

I LOVE SWING – koncert

Wykonawcy: Two Generations Collective i Goście

Dla wszystkich kochających SWING, czyli muzykę rozkołysaną, rytmiczną, wypełnioną radością, Two Generations Collective przygotowało sporą dawkę właśnie takich dźwięków. Ciągle powiększamy muzyczną rodzinę i tym razem do naszego „kolektywu”: fortepianu – Mirosław Krause, basu – Marek Krause, trąbki – Grzegorz Krause, saksofonów – Mariusz Mączka i perkusji – Piotr Lipiński dołączy puzonista – Karol Ogrodnik.

Największe przeboje w historii swingu, od jego ogromnej popularności przypadającej na lata 30. ubiegłego wieku, po współczesne utwory utrzymane w tym stylu. „Chatanooga Choo Choo”, „Moonlight Serenade”, „Quando Quando”, „Strangers In The Night”, czy bardziej współczesne „Wake Me Up Before You Go” i wiele innych. Z pewnością każdy zna i lubi te tytuły.

Doskonałe aranżacje, duży skład instrumentalny, ciekawostki, anegdoty i niespodzianki. Jedną z nich będzie gość specjalny – swingujący głos znakomitej wokalistki, rudzianki, absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu, pedagoga rudzkiej szkołu muzycznej – Martyny Kubiak.

Obiecujemy dużo dobrej zabawy i ponadczasowej muzyki stworzonej tylko dla Państwa i tylko 18 kwietnia.

Bilety w cenie: 35 zł
REZERWACJE DO 8 MARCA 2024
Ograniczona liczba miejsc.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Odpłatności prosimy dokonywać na nasze konto:  26 1750 0012 0000 0000 3655 2921 lub bezpośrednio w kasie ZNP. Bilety po opłaceniu są do odbioru w Sekretariacie ZNP, ul. Bankowa 12 a – czynny codziennie od 9.00 do 14.00 – od 5 kwietnia br.