Konferencja prasowa ZNP – szczepienia dla wszystkich pracowników szkolnictwa wyższego i nauki!

W dniu dzisiejszym, tj. 2 marca 2021 r. o godz. 11.00 w siedzibie ZNP odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli: Sławomir Broniarz – Prezes ZNP, Janusz Szczerba – Prezes RSzWiN ZNP, Aneta Trojanowska – wiceprezes RSzWiN ZNP i Błażej Mądrzycki. Na konferencji przedstawiono problem nieuwzględnienia pracowników szkolnictwa wyższego i nauki niebędących nauczycielami akademickimi w programie szczepień. Po raz kolejny przypomniano o konieczności uwzględnienia tych pracowników oraz zażądano równego traktowania w dostępie do szczepień wszystkich pracowników obszaru edukacji od przedszkoli po szkoły wyższe. Treść komunikatu w załączniku.

Aneta Trojanowska
Prezes Rady Uczelnianej