Łeba – O.W.Fregata – kolonie dzieci i młodzież od 10 do 17 lat – odwołane

12.07-23.07.2020

Cena: 1.785zł/os.

CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę ratownika, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł Minimum 40 uczestników

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny „Fregata” –położony na ogrodzonym,zielonym terenie. Do dyspozycji uczestników pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami oraz balkonem. Na miejscu znajduje się jadalnia, sala tv, video, kawiarnia do organizacji dyskotek, stoły do gry w ping-ponga, kafejka internetowa (dodatkowo płatna), sklepik. Ponadto do dyspozycji: boisko do koszykówki, siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci.

WYŻYWIENIE

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT

Autokar Lux wyposażony w klimatyzację, WC.
Miejsce wyjazdu/powrotu: ul. Bankowa 12, Katowice parking przy Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego.

• Wycieczka do Doliny Charlotty.
    Wizyta w Zoo z rejsem do Wodnego Zoo SafariWizyta w jednym z największych fokariów w Polsce w którym zobaczymy nasz rodzimy gatunek – fokę szarą. Dzięki specjalnej szybie uczestnicy zobaczą zwierzęta również pod wodą.
  • Wycieczka i pobyt w parku rozrywki „Power Park” – przejażdżka pojazdem wyścigowym, przystosowanym do bezpiecznego prowadzenia przez młodszych jak i starszych kierowców.
  • Łeba – zwiedzanie miasta i portu rybackiego.
  • ABC Tancerza – różne warianty rozgrzewek, stretching, pogadanka ma temat jak unikać urazów podczas zajęć tanecznych.
  • Taniec towarzyski – standardy i latynoamerykańskie.
  • Taniec: jazzowy, Hip-hop, street dance, synchroniczny.
  • Tworzenie własnych choreografii tanecznych.Zajęcia wyrabiające elastyczność i rozwijające sprawność fizyczną.
  • Pokazy finałowe – zaprezentowanie nabytych umiejętności .Poranny jogging, stretching czyli ćwiczenia rozciągające.
  • Biegi z przeszkodami.
  • Zajęcia z fitnessu i aerobiku.
  • Rozgrywki sportowe w wybranych dyscyplinach sportowych (siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis stołowy).
  • H2O na wesoło – balonowa bitwa.
  • Sportowa gra terenowa.
  • Na zakończenie pobytu Gala Mistrzów Sportu.
  • Kolorowy zawrót głowy – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków.
  • Noc kinowa – wieczorne oglądnie filmów i bajek.
  • Tajemniczym Tropem – zabawa terenowa z ciekawą historią.

PROGRAM EDUKACYJNY

• Debaty na „ważne tematy” – rozmowy o tym co interesuje i fascynuje współczesne dzieci;
  • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – elementy. Reakcja i pomoc poszkodowanym w różnych sytuacjach–warsztaty;
  • Kocham Cię Polsko – konkurs wiedzy o Polsce i danym regionie;
  • Team Building-zajęcia kształtujące umiejętność pracy w zespole;

PONADTO

Ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; zajęcia integracyjne: „Jestem wspaniały!” – poznajemy siebie nawzajem: „Sing Star” – kolonijne karaoke, Parada Kłamców – gra zespołowa ze słodkimi nagrodami, Neptunalia, konkursy na plaży, Olimpiada Jaworzyny – zajęcia na boiskach ośrodka, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; dyskoteki na terenie ośrodka.

Dodatkowych informacji udziela kol. Dariusz Kosiński nr tel. 503 056 275, 731-143-100

Zapisy i wpłaty zaliczki bezzwrotnej w wysokości 300 zł. od osoby do 31 marca 2020r.
Pozostała część wpłaty do 05.06.2020 r
w Sekretariacie ZNP w Uniwersytecie Śląskim Katowice, ul. Bankowa 12 a, I piętro,
lub na konto ZNP: 26 175000120000000036552921.