Zakończenie lata w Chorwacji 25.08.2023–03.09.2023

Zapraszamy na przygotowane specjalnie dla nas

przez B.P „Vita SUN”

„Zakończenie lata w Chorwacji”

DOM GOŚCINNY w BASKA VODA

W dniach 25.08.2023 – 03.09.2023

Koszt 2190 zł

Dzieci od 3-12 lat przy 2 dorosłych 1390 zł

Wyjazd z Katowic (WNS, ul. Bankowa 12) w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie od godziny 14.00 dnia następnego. Ostatni dzień wykwaterowanie po śniadaniu. Wyjazd w godzinach wieczornych.

Dofinansowanie z funduszu ZNP: 150 zł – dofinansowanie tylko dla członków ZNP

Dofinansowanie z funduszu socjalnego: uczestnikom przysługuje dofinansowanie z funduszu wycieczkowego

Baška Voda, położona u podnóża majestatycznego masywu Biokovo, w zachodniej części Wybrzeża Makarskiego, na chorwackim wybrzeżu Morza Adriatyckiego! Niegdyś osada uprawiających ziemię chłopów i rybaków, kupców i  żeglarzy, została przekształcona przez swoich pracowitych mieszkańców w nowoczesną turystyczną miejscowość, posiada wszystkie cechy i atrakcje małego nadmorskiego miasteczka basenu Morza Śródziemnego.

Wyżywienie – HB: (śniadanie i obiadokolacja)woda ,soki do posiłków

Pokoje – klimatyzacja, wc, czajnik, szklanki, balkon ze stolikiem i krzesłami, kącik Wi-Fi, lodówka ogólnodostępna na każdym piętrze

Cena zawiera :

• Przejazd autokarem w obie strony (2 przejazdy nocne)
  • Wyżywienie HB – 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja)
  • Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z balkonem 450m od plaży
  • Opłatę na TFG, TFP
  • Opieka rezydenta
  • Opłata klimatyczna
  • Ubezpieczenie NNW, KL, CP, BP
  • Korzystanie z kącika internetowego WiFi
  • Sprzątanie początkowe i końcowe
  • Wymiana ręczników 1 raz na turnus

Cena nie zawiera : (opcjonalnie)

• Wycieczek fakultatywnych
  • Świadczeń nie wymienionych w „cena zawiera”

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

1) Dubrovnik: chyba najpiękniejsze miasto w Chorwacji, tzw. „perła Adriatyku” ok. 50 euro

2) Medjugorie I Mostar: Medjugorie miasteczko położone w skalistych górach,gdzie W 1984 r. Grupie dzieci ukazała się tu Matka Boska. Od tej pory miejscowość stała się sławna na cały świat. Mostar – Wielokulturowe miasto jest przedsmakiem tego, co spotkać można na terenie Bośni. Cena ok. 50 euro

3) Szybenik i Park Narodowy Krka: Szybenik (po chorwacku Sibenik) uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miast północnej Dalmacji. Park Narodowy Krka Tworzą go liczne wodospady, kaskady i jeziora.Przejście specjalną trasą widokową. Cena ok.50 euro (+ bilet do PN Krka)

4) Fishpicnic- rejs na wyspę Hvar i Bol lub na Korculę, podczas rejsu impreza z muzyką, słodki poczęstunek, obiad, lokelne wino   bez ograniczeń Cena ok.40 euro.

5) Makarska by night – nocny rej statkiem z muzyką, tańcami i napojami. Cena ok.20 eur.

6) Biokovo Skywalk – Przypominający kształtem podkowę taras widokowy z przeszkloną podłogą i panoramą morza usytuowany na grzbiecie górskim. Cena ok.40 euro.

7) Imotski; leje krasowe-Znikające pod ziemią całe domy na skutek tworzenia się lejów 8) Rafting Cetina – Naprawdę warto wziąć udział w zapewniającej mnóstwo adrenaliny przygodzie z raftingiem

ZAPISY I INFORMACJE KOL. DARIUSZ KOSIŃSKI, TEL: 731 143 100

VitaSUN BIURO TURYSTYCZNE